ETA

O firmie

      Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA jest najstarszym polskim producentem zasilaczy awaryjnych UPS. Jest autorem i właścicielem patentu nr 159472 zatytułowanego „Zasilacz awaryjny”.

      Firma rozpoczęła swoją działalność w 1988 r. od sprzedaży zasilaczy UPS małej mocy własnej konstrukcji. Działalność tą prowadzi nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, systematycznie doskonaląc własne rozwiązania. Ponadto firma ciągle udoskonala ofertę zasilaczy UPS większych mocy zgodnie z oczekiwaniami rynku. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zasilaczy własnej marki oraz marek konkurencyjnych. Spółdzielnia jest zarządzana zgodnie z normą ISO 9001. System zarządzania jest systematycznie nadzorowany i re-certyfikowany (od 2003 r.) przez TUV SUD w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu urządzeń zasilania awaryjnego.

      Nabyte przez firmę w przeciągu ponad ćwierćwiecza doświadczenie pozwala kompleksowo rozwiązywać wszelkie problemy związane z zapewnieniem bezprzerwowości zasilania. Jako producent krajowy Spółdzielnia zapewnia dużą elastyczność w zakresie współpracy i realizacji zamówień w celu maksymalnego zadowolenia klienta.

      W ofercie Spółdzielni znajdują się m.in. zasilacze awaryjne UPS,  akumulatory, listwy przeciwzakłóceniowe, agregaty prądotwórcze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych na naszych stronach towarów i usług. W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt e-mail’owy lub telefoniczny.